AUTO NUOMA - PASIRINK MIESTĄ

STOP! PRIEŠ PASIRINKDAMAS - PERSKAITYTK MŪSŲ SĄLYGAS ŽEMIAU ...

NUOMA KAUNE

REZERVACIJA 24H

Geriausia mašinų nuoma Vilniuje ir Vilniaus oro uoste

NUOMA VILNIUJE

AUTONUOMA BE UŽSTATO

Auto nuoma Klaipėdoje pigiausiai

NUOMA KLAIPĖDOJE

NUOMOJAMI AUTOMOBILIAI>>

Autolyderis - geriausia autonuoma Kauno ir Vilniaus mieste. Bent jau mes stengiamės, kad pasinaudojus mūsų transporto priemonių parku, (mūsų automobiliais ir ne tik...) žmonės nepamirštų, jog profesionali nuomos paslauga - tai ne tik geri automobiliai... Turite žinoti, jog mes esame tie, kurie kuria jums malonumą, o ne rūpesčius...

NUOMA SU PILNU BAKU

Pilno kuro bako užkulisiai

PILNAS KURO BAKAS: (+/-)

Privalumai :

Pasiėmus nuomojamą automobilį su pilnu baku atpuola būtinybė rūpintis kur ir kaip nuvažiuoti iki artimiausios kuro kolonėlės. Dažnas vairuotojas net pradeda baimintis, kad nepasibaigtų kuras bandant ją pasiekti. Tai jau pirmas diskomfortas klientui. Greičiausiai kitą kartą jūs pageidausite, kad mašinos kuro bakas jau būtų pilnas. Nes jums tokių rūpesčių turbūt mažiausiai reikia.

Trūkumai:

Kai kurios autonuomos bendrovės dažnai sužaidžia nelabai protingai, reikalaudamos susimokėti keletą papildomų eurų už nepilnai pripildytą baką. Dažnai teigiama, kad automobilio bakas buvo užpildytas iki pat viršaus. Arba pradedama pirštu rodyti į prietaiso skydelį - taip teigiant ir bandant įrodyti, kad bakas nepilnas. Žinoma klientai dažnai neturi laiko ginčytis dėl tokių dalykų, todėl sumoka dešimtinę papildomai nesukdami sau galvos...

AUTO + DRAUDIMAS

Automobilių nuoma su draudimu

KASKO DRAUDIMAS: (+/-)

Neverta kai:
Jeigu laikote save profesionaliu vairuotoju ir per 20 savo vairavimo karjeros matų nesate padaręs jokio autoįvykio - tada toks automobilis jums visai gal ir ne pro šalį. Kasko draudimas - vienareikšmiškai padidina nuomos kainą. Kiek Kasko draudimas procentaliai sudarys jūsų dienos kainos pasakyti gana sudėtinga, nes nuomos kaina dažniausiai individuali kiekvienam klientui. Apie tai skaitykite apačioje arba autocar.lt svetainėje nuoroda čia "Kaip išsinuomoti automobilį pigiai - tai yra už pusę kainos >>>"
Verta kai:
Nesinori rizikuoti dėl keleto papildomų Eurų - turėti visiškai nereikalingų rūpesčių. Įsivaizduokite jei netyčia kažkam stuktelsite. Tuomet nuomos kompanija turės įvertinti padarytą žalą, paskaičiuoti ir atsiųsti jums remonto sąmatą. O jeigu nuomos bendrovė neturi tikslo jus išsaugoti kaip nuolatinį klientą - pasistengs dar iš to ir neblogai užsidirbti.

NUOMOS KAINA

Visa tiesa apie kainas

AUTONUOMOS KAINA - PIGIAU AR BRANGIAU?

Pigiau:
Čia klausimas kitoje vietoje. Ar pigiau būna geriau? Žinoma, kiekvienam yra turbūt pavykę rasti kažką gyvenime pigiai ir gerai. Tačiau taip atsitinka labai retai. Su nuomos kaina tas pats. Išsinuomoti automobilį pigiai galima visų pirma tik tada, kai atitinki tam tikrus kriterijus, kuriuos nusistato kiekviena įmonė pagal save. Čia pasveriamas jūsų rizikingumo laipsnis. Kuo atrodote patikimesnis, tuo kaina jums mažesnė.
"Geriau sumokėsiu brangiau..." Stop!
Kodėl "Stop" ? Ogi todėl, kad mąstymo strategija "Brangiau" - reiškia "Geriau" ne visada pasiteisina. Žinoma sužinoti galėsite tik pabandę vieną ar kitą nuomos bendrovę. Tačiau įsitikinimas, kad ši "BrangiauGeriau" strategija yra absoliuti, neginčyjama ir pati protingiausia - ne pats racionaliausias. Kaip matote, kuo toliau, tuo išsirinkti kur nuomotis mašiną, miniveną ar mikroautobusą darosi sudėtingiau.

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS

Automobiliai į pageidaujamą vietą

NUOMA SU PRISTATYMU Į ORO UOSTĄ - (+/-)

Pliusai:
Turbūt nėra nieko geriau kai paslauga atvažiuoja pati iki jūsų, o ne jūs pas ją. Tokiai mobiliai paslaugai - ateityje be galo geros perspektyvos. Na, o nuomojamo automobilio pristatymas į oro uostą - jau senai nebe naujiena. Taigi - išlipote iš lėktuvo (nesvarbu kur - Karmėlavos oro uoste ar Vilniaus oro uoste) čia jus gali pasitikti netgi su plakatu, kuriame pamatysite savo vardą. Žinoma, tai taikoma tiems, kurie nekalba lietuvių kalba.
Minusai:
Čia jų beveik nėra. Na, nebent jeigu kalbėsim teoriškai - galite šiek tiek užtrukti belaukdami, jeigu jūsų lėktuvas nusileido anksčiau laiko, arba žymiai ilgiau, jei derindami nuomos klausimus dar pačioje pradžioje nurodėte kitą oro uostą. Pavyzdžiui nuomos vadybininkui iš pradžių nurodėte, kad skrendate į Vilnių, o po to jūsų skrydžio planui pasikeitus (taip pat ir oro uostui) pamiršote apie tai informuoti. Na, bet čia ne pasaulio pabaiga. Bent jau mes tokią probelmą galime tikrai išspręsti tikrai operatyviai.

UŽSTATAS (Su/Be)

Apie tikrą užstato kainą...

NUOMA BE UŽSTATO - PLIUSAI IR MINUSAI

Pliusai:
Didžiausias tokios autonuomos privalumas tas, kad jūsų piniginė laikinai nepatuštėja kokiaisi 200,- Eurų. Kitas privalumas tas, kad jums nereikės jaudintis dėl užstato grąžinimo. Labai dažnai grąžinus automobilį užstatas sumažėja perpus, remiantis tam tikrų sutarties punktų pažeidimais. Dėl kurių ir kyla dažniausiai įvairiausi ginčai tarp abiejų pusių.
Minusai:
Kartais išsinuomavus be užstato galima patirti ir tam tikrų nepatogumų. Pavyzdžiui jūsų išsinuomotą transporto priemonę kažkas jums nematant prabraukė. Ir visa tai išaiškėja tik atiduodant mašinos raktelius. Žinoma, kad tokiu momentu dažniausiai jūsų piniginėje nebus už ką susimokėti. Nors tiesą sakant, galbūt tai visai ne jūsų kaltė. Todėl nuomos bendrovė priversta vėl atlikti visą procedūrą veiksmų, kurie nuomininkui vėl sukelia nepasitenkinimą. Tuo tarpu esant užstatui, nuomos bendrovė šią problemą sprendžia visiškai kitu keliu. Užstatas grąžinamas truputį vėliau, tačiau klientui nereikia dalyvauti visokiausiuose rašytiniuose formalumuose.

AUTONUOMA SU AKCIJA +

minivenu nuoma VW sharan nuoma
July 24

VW SHARAN DYZELINIO AUTOMOBILIO NUOMA NUO 10,- EUR

Nuomojame smagų automobilį kelionėms. Pats tinkamiausias variantas norintiems pakeliauti nepavargstant. Kas dar nebandė šios klasės miniveno, tas nežino kad sekantis nuosavas automobilis gali būti štai toks, kaip šis. Daugiau skaitykite čia >>>

PERŽIŪRĖTI

July 18

Adventuring with a knee injury

Phasellus quam turpis, feugiat sit amet ornare in, hendrerit in lectus semper mod quisturpis nisi consequat etiam lorem. Phasellus quam turpis, feugiat et sit amet ornare in, hendrerit in lectus semper mod quis eget mi dolore.

July 14

Preparing for Y2K38

Phasellus quam turpis, feugiat sit amet ornare in, hendrerit in lectus semper mod quisturpis nisi consequat etiam lorem. Phasellus quam turpis, feugiat et sit amet ornare in, hendrerit in lectus semper mod quis eget mi dolore.

Spotlight

Neural Implants

The pros and cons. Mostly cons.

Phasellus quam turpis, feugiat sit amet ornare in, hendrerit in lectus semper mod quisturpis nisi consequat ornare in, hendrerit in lectus semper mod quis eget mi quat etiam lorem. Phasellus quam turpis, feugiat sed et lorem ipsum dolor consequat dolor feugiat sed et tempus consequat etiam.

Lorem ipsum dolor quam turpis, feugiat sit amet ornare in, hendrerit in lectus semper mod quisturpis nisi consequat etiam lorem sed amet quam turpis.